می دانم که بسیاری از ما شانس دیدن و اقامت در بهترین و زیباترین هتل های جهان را نخواهیم داشت اما بهر حال آشنایی با نحوه طراحی و ویژگی های آنها می تواند نکات بسیار مفیدی برای ما فراهم کند. اگر صاحب هتل هستید که خوب ایده های سودمندی در ذهنتان شکل خواهد گرفت و اگر هم قصد طراحی و تزیین اتاق های منزل خود را دارید با استفاده از روشی که اتاق های بهترین هتل های جهان بکار گرفته اند می توانید یک اتاق شیک در نهایت کارایی داشته باشید.


معرفی بهترین هتل های جهان در سال 2017 کار جذاب و جالبی است چرا که المان های طراحی داخلی روز به روز در حال پیشرفت هستند و هر هتلی برای مدت کوتاهی در صدر بهترین و زیباترین هتل های جهان قرار می گیرد و پس از مدت کوتاهی بلافاصله هتلی دیگر جای آنرا می گیرد. در این مطلب به طور خلاصه به معرفی هتل هایی که در حال حاضر برترین هتل های جهان هستند پرداخته و طراحی داخلی و خارجی و همینطور سایر ویژگی های جالب آنها را بررسی خواهیم کرد. لطفا تا پایان مطلب همراه سایت اتاق باشید.


اولین هتلی که بررسی خواهد شد در بین ده هتل برتر دنیا قرار دارد. اما شاید باور اینکه این هتل در کشور مالدیو قرار گرفته کمی سخت باشد. هتل 5 ستاره جا مانافارو در جزیره ای احاطه شده توسط آب های نیلگون اقیانوس هند قرار گرفته است. در این هتل قادر خواهید بود از انواع فعالیت ها مانند ماهی گیری در اعماق آب، شیرجه با جت اسکی آبی و غواصی لذت ببرید یا اینکه در کنار استخرهای قرار گرفته کنار ساحل استراحت کرده و به بازی تنیس بپردازید. قیمت خرید بلیط برای یک شب در این هتل در گران ترین حالت 2 میلیون و 800 هزار تومان و در ارزان ترین حالت 2 میلیون و 400 هزار تومان است.

زیباترین-هتل-های-دنیا (1)


زیباترین-هتل-های-دنیا (2)


هتل لاسیستا در شهر هانوی پایتخت کشور ویتنام قرار دارد و بخاطر آرامش بخش بودن در دنیا معروف است. در این هتل با افرادی بسیار خوش برخورد روبرو می شوید که به گرمی ورود شما به هتل را خوش آمد می گویند و در طول اقامت نیز بسیار گرم و صمیمی با شما رفتار می کنند. فضا و طراحی داخلی هتل طوری است که میزان آرامش و آسایش در فضا را به حداکثر میزان خود می رساند. قیمت بلیط برای یک شب در این هتل فقط 380 هزار تومان است. با این قیمت کم می توانید در یکی از زیباترین هتل های جهان اقامت داشته باشید.


برای مشاهده‌ی کامل مقاله به otag مراجعه کنید.